Agnė Kišonaitė

Remdamasi asmenine patirtimi, savo tapybos kursuose noriu jums perteikti žinias kitaip. Taip, kad nutapiusios piešinį, ne kištumėte jį į stalčių, o norėtumėte pasikabinti ant sienos ar padovanoti.

Aš – profesionali menininkė, Lietuvos dailės sąjungos narė. Vilniaus Dailės akademijoje baigiau 3 specialybes: grafinį dizainą, interjero dizainą ir vizualinių komunikacijų dizainą. Turiu magistro laipsnį.  Mano kūrinys „Lūpdažių bokštas” yra įrašytas į Guinness’o rekordų knygą, taip pat tris kartus tapau Lietuvos rekordų knygos laureate, esu gavusi Klaipėdos Švyturio ateities stipendiją, už projektą „Gervė“, „Žvirblis“, „Sniegena“ gavau nacionalinio konkurso „Geras dizainas“ apdovanojimą. Iki šiol surengiau 7 personalines parodas ir sukūriau daug nestandartinių meno kūrinių, kurie sėkmingai keliauja po pasaulį dalyvaudami įvairiose parodose.

Šalia pagrindinės savo veiklos, kuri yra tapyba ir meno objektų bei instaliacijų kūrimas, mokiau suaugusiuosius tapyti. Kadangi visų norinčių savo studijoje nesutalpinau, kilo mintis Jus mokyti tapybos nuotoliniu būdu.

Pati niekuomet nemėgau veiklos vien „dėl savęs“. Nuspalvini paveiksliuką taip, kaip pavyko, ir kiši į stalčių – nes pavyko, švelniai tariant, nelabai. Mokaisi įprastoje dailės mokykloje, kur natiurmortų kompozicijos yra tokios nykios, jog užbaigęs darbą nori nugrūsti jį į tolimiausią kampą (tai kas, kad technine prasme jis atliktas nepriekaištingai). Spalvini knygutę pieštukais. Užbaigi. Panaudoti nėra kur, o išmesti gaila. Pasidedi „atsiminimui“ („Maža ką, gal kada nors pravers!“).

Po prasmingų kursų nekyla klausimas: „Kurioje spintelėje savo „meną“ pasidėti?“. Tačiau kyla daug rimtesnių dilemų, tokių kaip: „Kuriam iš draugų šį kūrinį padovanoti, jeigu užvis labiausiai noriu pasikabinti jį pas save ant sienos?“.

Agnės Kišonaitės darbai ir projektai

Agne Kisonaite paveikslas 'Selfie'

Paveikslai

Nuo 2010 metų, kai pradėjau profesionaliai tapyti, esu nutapiusi ir pardavusi daugiau nei 60 paveikslų.

Agnės Kišonaitės tapytas portretas „Kristina"

Portretai

Vienintelis paveikslų formatas, kurį tapau pagal užsakymą – portretas. Kviečiu peržiūrėti.

Agnės Kišonaitės meno objektas „Lūpdažių pūtikas"

Meno objektai ir instaliacijos

Esu sukūrusi 10 nestandartinių meno kūrinių, kurie keliauja po pasaulį dalyvaudami parodose.

{"cart_token":"","hash":"","cart_data":""}